برای من ایجاد مزاحمت شده است

در صورتی که در محیط «دیوار» و در بخش‌های مختلف مزاحمتی برای شما ایجاد شده است با توجه به اینکه این مزاحمت در چت بوده و یا برای شماره تماس و ایمیل شما ایجاد شده است، بخش‌های زیر را مطالعه نمایید:

با ایمیل من آگهی ثبت می‌شود

در صورتی که فردی عمدا یا سهوا، آگهی‌های خود را با آدرس ایمیل شما ثبت می‌کند، ضمن اینکه از طریق ایمیل «پستچی دیوار» که به آدرس شما ارسال شده است می‌توانید آگهی مربوطه را حذف نمایید، جهت جلوگیری از مزاحمت‌های آتی نیز می‌توانید به لینک "لغو اشتراک" مراجعه کرده و آدرس ایمیل مورد نظر خود را در آن وارد نمایید تا دیگر هیچ آگهی با ایمیل شما ثبت نشود.

شماره تلفن من به اشتباه در یک آگهی ثبت شده است

برای کاهش میزان خطا هنگام درج اطلاعات تماس آگهی، پس از ثبت آگهی برای شماره وارد شده در بخش اطلاعات تماس کد تأییدی به صورت پیامک ارسال شده که تنها در صورت وارد نمودن این کد داخل اپلیکیشن «دیوار» آگهی ثبت شده و در مرحله انتشار قرار خواهد گرفت. با این حال از سه روش زیر ممکن است، سهوا یا عمدا برای شماره شما مزاحمت ایجاد شود:

  • ثبت شماره شما در متن آگهی

  • انتقال (دایورت) تماس‌‌های ثبت‌کننده آگهی بر روی شماره شما

  • استفاده از دستگاهی که شما قبلا با شماره خود در آن وارد حساب کاربری دیوارتان شده‌اید

در صورت بروز هر یک از موارد بالا، از همان خط با شماره پشتیبانی «دیوار» با شماره 84211511-021 تماس حاصل نموده و موضوع را بیان نمایید. اطمینان داشته باشید که در کم‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم برای اصلاح خطای پیش آمده انجام خواهد گرفت.

همچنین در صورتی که تمایل دارید هیچ آگهی با شماره تلفن همراه شما ثبت نشود می‌توانید به لینک "لغو اشتراک" مراجعه کرده و شماره تلفن خود را در آن وارد نمایید تا لینک لغو اشتراک برای شما پیامک شود.

در قسمت چت برای من ایجاد مزاحمت شده است

اگر در قسمت چت «دیوار» برای شما ایجاد مزاحمت شده است، می‌توانید شخص مورد نظر را مسدود نمایید. نحوه مسدود کردن را می‌توانید در بخش«چت «دیوار» چیست؟» مطالعه نمایید.

آیا این جواب سوال شما بود؟